Ploché nohy

 

 

Datum: 22.12.2011

Vložil: Pospíšilová Vlasta

Adresa: Mysločovice 132

Při nošení stélek od pana Hanáka se mě postupně zvedla příčná a podélná klenba a přestala bolet kolena. Je to úžasná věc, doporučuji je nosit celé veřejnosti.


Datum: 22.12.2011

Vložil: Petr ČEJKA, 36 let - Prodejce Boty jHANÁKr

Adresa: Budyně nad Ohří, Poplužní 379, 411 18

Je mi 36 let.
Při lékařském vyšetření v roce 1995 při náboru do služebního poměru k Policii ČR, mně byly diagnostikovány totálně ploché nohy, díky kterým mě tehdy nechtěli k policii vzít.. Díky biomechanickým aktivním stélkám, které nosím pod chodidly v každé obuvi, se mi klenby znovu vytvořiliy.
Asi 3 roky jsem měl problém s krční páteří, po každém polknutí jako by se mi třely obratle o sebe.. Tohoto problému jsem se zbavil díky stélkám po zhruba 10měsících.
Co používám aktivní biomechanické stélky tak vůbec nemarodím, zřejmě mají vliv i na posílení imunity.. Před stélkami jsem byl nemocný a bylo nutné užívat antibiotika skoro pravidelně 2x do roka (léto a zima).
Prakticky celý život jsem díky studeným nohám musel uléhat s teplými ponožkami na nohách. Po zhruba 4měsících na biomechanických aktivních stélkách jsem se tohoto problému rovněž nadobro zbavil.

Moc děkuji panu J. Hanákovi za geniální vynález, jehož léčivé účinky mě zbavily uvedených zdravotních problémů a zároveň že mohu tento geniální vynález i nabízet, aby lidstvo mohlo chodit zdravě / vertikálně, tak jako kdysi na přírodním podloží, kde se chodidlo opírá o 6 opěrných bodů (vnější hrana chodidla a pět prstů) a nikoli o 3 opěrné body (palcový a malíkový kloub a patní kost, jak se dodnes píše v odborných knihách), což nutí nohy do "O" nebo do "X" a vyosí se postupně celý kosterní systém (kotníky, kolena, kyčle, pánev, páteř a hlava), což vede k velkým zdravotním problémům a bolestem.

<< 1 | 2