Jiné zdravotní problémy

 

 

Datum: 29.04.2016

Vložil: Dana Řeháková

Adresa: V Dolině 1157/6, Praha 10, 10100

Dobrý den, prosím, jak lze Vaši obuv a stélky objednat? Potřebovala bych stélky pro celou rodinu a sportovní boty pro vnučku Vzor UNIVERZAL. Vyrábíte také stélky velikosti 47?
Děkuji.
Datum: 10.05.2016

Vložil: Zdeňka

Adresa: Re: V Dolině 1157/6, Praha 10, 10100

Paní Řeháková, všechny potřebné informace najdete zde na našem webu, kontakty, velikosti stélek, prodejní místa i katalog. Vše můžete objednat na email adrese: botyhanak@email.cz nebo na: telefonu 607 531 051.

Datum: 13.09.2014

Vložil: Vlaďka

Adresa: České Budějovice

Poprvé jsem si stélky pořídila kvůli bolesti plochých nohou. Bolesti vymizely již po dvou týdnech nošení stélek. Poté mi odezněly i bolesti krční páteře. A největší změnu, bohužel negativní - ale z mé hlouposti, jsem zaznamenala, když jsem je po dvou letech častého používání těchto stélek začala nosit čím dál méně, hlavně v létě, kdy člověk rád nazuje žabky, sandále a jiné letní obutí, do kterého se stélky nedají vložit a zapomněla jsem na ně i později, kdy už jsem nosila plné boty. Ani doma jsem je už moc nenosila. No a problémy na sebe nenechaly čekat. Velmi často jsem začala trpět bederními bolestmi, každou chvíli zabloklá dolní záda, ať už z pouhého vytírání mopem, nebo manipulací s lopatou a koštětem zároveň, hrůza.. takže se navracím zpět k hanákovým stélkám a už nikdy takovou hloupost neudělám, abych je zase přestala úplně nosit. Okamžitě jsem si je vložila do domácí obuvi i do venkovních botasek.

Datum: 08.09.2013

Vložil: Josef

Adresa: Olomouc

Byť nemám jakékoliv zdravotní problémy s chodidly, chtěl bych vám podat informaci o vložkách do bot zn. Hanák, tak jak jsem je já sám mohl na vlastní kůži vyzkoušet.
Připravoval jsem se na extrémní běžecký (pro někoho chodecký) závod B7 (rozuměj Besydská sedmička - přechod sedmi Beskydských vrcholů).
Věděl jsem, že ještě důležitější než boty jsou samotné vložky do bot. Poroto jsem se začal zajímat o speciální vložky do bot, které by byly
vhodné použít na tento extrémní závod a zároveň vhodné na moji nohu (mám normální pronaci). No a na internetu jsem se dostal až k vložkám Hanák.
Vložky jsem si nakonec zakoupil, a hned na druhý den jsem je osobně vyzkoušel na zmiňovaném extrémním závodě, který se konal v termínu od 6. - 8.9. 2013.
Byť jsem závod nakonec nedokončil z důvodů zdravotních problémů mého týmového parťáka, které ho provázely na konci závodu, a závod jsme předčasně skrečovali, ušel jsem na těchto vložkách vzdálenost cca 85 km v opravdu velmi těžkém terénu (náročná stoupání, klesání, převažující kamenité cesty, kořeny, asfalt)!
A moje dojmy? Naprosto perfektní. Po celou dobu závodu jsem měl nohy jako v bavlnce! Absolvoval jsem těcht 85 km bez jediného puchýře, otlačenin na chodidle! Dokonce se mi zdálo, že vložka výborně pohlcuje rázy, tlumí otřesy při došlapu v náročném a tvrdém terénu. Když to shrnu, lepší vložky do bot jsem prozatím nepoznal (ikdyž jsem vyzkoušel i ty speciální sportovní) a vřele je doporučuji všem.
Jinak pro představu, závod jem absolvoval v průměrné trekinkové botě zn. Salomon (nízká bota, zakoupená v Hervisu za cca 1600,- Kč), a v těchto botách (potažmo vložkách Hanák) jsem se pohyboval cca 24 hodin v kuse (bez přerušení).

Datum: 07.04.2014

Vložil: Jarmila

Adresa: Re: Olomouc

Dobrý den, děkuji za názor. Letos jsem se taky přihlásila na B7 a taky řeším vložky do bot. Tyto vložky mi byly mojí p. pedikérkou vychváleny, tak jsem si řekla, že zkusím a uvidím jak dopadnu v září:-).

Datum: 23.05.2013

Vložil: Fidlerová

Adresa: Ústí nad Labem

Měla jsem bolesti nohou, kloubů a paty. Chodila jsem na ortopedii. Nechala si dělat i speciální vložky do bot, ale nic nepomáhalo naopak . Námaha pro mě byla i chůze do obchodu. Později jsem viděla v televizi pořad o těchto stélkách. Objednala jsem si je a nosím je doma i venku. Nosím je už dva roky a nedám na ně dopustit. Chodím na dlouhé výlety a opravdu mě od té doby nohy nebolely. Těm kteří začínají vložky nosit musím jen poradit, ať vydrží. Nohy si na stélky musí ze začátku zvyknou nejde to ze dne na den. A někdo má zdravotní potíže leta tak i ta léčba nebude hned ze dne na den.

Datum: 29.01.2013

Vložil: Jana Serynova

Adresa: Besana in Brianza, IT

Pred dvema lety jsme cela rodina zacali nosit boty a stelky. Nezapomenu na pohodli jak v papuckach na prvni pouzivani a teplo. Vzdy me nozky bolevaly hodne a nyni jsou bolesti nohou pryc. Boty a stelky chvalim do nebe a doporucuji vse i jako prevenci. Tesim se na dalsi, boticky na leto, uz objednavame.

Datum: 20.11.2012

Vložil: Olga Hamříková

Adresa: Boršice

Boty Hanák mohu všem skvěle doporučit,ať už mají zdravotní problémy či nikoli.Já je vlastním již druhým rokem v podobě dámských sandálů.Jsem s nimi spokojena,dokonce u nových vzorů oceňuji,že již dostávají modernější vzhled a nejsou takové "babičkovské".Zřejmě si do budocna pořídím ještě boty i na jiné roční období.Další zakoupenou stélku mohu použít,ale i do jiných botů.Jediné,co mi zpočátku vadilo byla klouzající podrážka u bot.Dále mě trápí to,že při nastavení suchého zipu na požadovanou šířku boty mě,tento rozedře většinou napoprvé články u prstů nohou až do krve,je to ze spodní strany dosti tvrdé a ostré,pak musím prsty polepit a hlavně nosit ponožku.Vyřešila jsme to tak,že jsem přesahující konec u suchého zipu oblepila izolepou.Toto jsou mé zkušenosti s boty Hanák.

Datum: 18.11.2012

Vložil: Franta

Adresa: Nadmerne vylucovani

Nosim stelky dva tydny, neskutecne mne bolelo prave koleno uz deset let, upon, od te doby zlepseni ze to nesitim ohnu koleno cele neskutecne, prestala mne bolet pater a cejtim i bolesti na mistech jak se automaticky rovnam, je to zazrak tahle vec, ale nyni chodim denne az desetkrat denne na zachod curat s takovym palenim, to se mi nikdy nestalo, je to nejaky ocistovaci proces a vsechny ty necistoty se vyplavujou z tela ven, je to mozne?

Datum: 05.10.2012

Vložil: Daňková Oldřiška

Adresa: Renčova 17,Brno

Pracuji jako pedikérka pět let.Hned na začátku své praxe jsem dostala kontakt na pana Hanáka.Nelituji. Jeho stélky pomohli už velkému počtu mých zákazníků. Jako pedikérka mohu tyto stélky jadině doporučit.

1 | 2 | 3 | 4 >>