Jiné zdravotní problémy

 

 

Datum: 09.06.2012

Vložil: Brázdová Renata

Adresa: Jablonského 402, Písek

Původně jsem zdravotní sestra a nyní pracuji jako pedikérka a masérka. Denně se setkávám s různými problémy na nohách a zádech. Již rok sama nosím a doporučuji stélky Hanák. Jsem nadšená výsledky mými i u mých klientů. Ke zlepšení dochází v mnoha směrech. Doslova od hlavy k patě, teda vlastně obráceně, od paty k hlavě. Dochází k rovnání prstů u nohou, viditelně se krok za krokem znovu tvoří klenba, mizí otlaky a kuří oka, ustávají bolesti kotníků,kolen, kyčlí, zlepšují se otoky. Zjistila jsem u některých lidiček rovnání páteře a různá zlepšení v této oblasti. V několika případech i odeznění migrén... Je nutno používat stélky celý den. Nosím je i na zahrádku do gumovek, nebo na procháku do lesa,do sportovní obuvi. . .DOPORUČUJI !!!

Datum: 23.11.2015

Vložil: kopeckova

Adresa: Re: Jablonského 402, Písek

DOBRY DEN
HLEDAME BOTY NA PODZIM JARO A ZIMU

PROBLEM JE ZE DEKUBITUS NA PATE LEVE NOHY MUSI BYT VOLNY ABY SE NEZHORSOVAL

ZATIM SE NIKDE NEUSPELO

PROSIME O RADU A POMOC

DEKUJI MOC S POZDRAVEM
KOPECKOVA NÂDA

Datum: 18.01.2022

Vložil: loveawake.ru

Adresa: Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Datum: 04.05.2012

Vložil: RNDr. Jiří Trachtulec

Adresa: Kuchařovice 246, 66902 Znojmo

Od prosince loňského roku nosím ve venkovní obuvi stélky pana Hanáka. Ne proto, že bych měl (v 57 letech) nějaké problémy s nohama, ale ze zvědavosti. Prostě mne tyto věci zajímají. Chodí se v nich dobře a přechod na ně byl naprosto bezproblémový, bez jediného nepříjemného pocitu. S výjimkou dnů se špatným počasím najdu denně minimálně 5 km. Včera jsem si poprvé od počátku prosince vzal na nohy "staré dobré" osvědčené pohodlné tenisky. Po ujítí asi 3 km jsem si začal uvědomovat, že jdu v něčem jiném. Pocítil jsem mírný tah na vnější straně lýtek. Toto mne přesvědčilo, že teorie pana Hanáka funguje i v praxi. Držím palce jemu i všem, kterým stélky pomohly a v budoucnu pomohou od jakýchkoli zdravotních problémů.

Datum: 23.01.2012

Vložil: Jitka Kadlecová, 29 let

Adresa: Přílepy

Boty a stélky Hanák používám od září 2009. Začala jsem je nosit rok po chemoterapii (6 cyklů) na doporučení p. Machalové. Tehdy mě trápily otoky, špatné prokrvování a necitlivost (neuropatie) na horních i dolních končetinách, slabé zádové svaly (projevovalo se to hrbením), problémy s rovnováhou (pády), pomalé reflexy, bolesti kloubů, horší funkce štítné žlazy, hormonální hrb za krkem, nízký tlak, ploché nohy. Po prvních pár krocích jsem cítila od nohou teplo, což bylo tehdy neuvěřitelné. Také jsem měla pocit, že se při chůzi zakláním – ale já přitom chodila rovně. Po 2 měsících pravidelného nošení mi zmizel hrb - podotýkám, že jsem ho „vlastnila“ 9 let. Dokázala jsem ujít větší a větší vzdálenosti, aniž by mě bolely nohy či klouby. Asi po roce používání stélek mi dva lékaři nezávisle na sobě zjistili, že mám v pořádku štítnou žlázu. Léčila jsem se s ní 12 let a po chemoterapii se čekalo zhoršení její funkce. Nyní mám v pořádku i klenby. Tlak je sice stále nižší, ale není mi již na omdlení. Nohy jsou bez otoků a ztuhlosti, vnimají teplo, chlad i dotek. Od začátku nošení mi stélky vyhovovaly a nebolely mě z nich nohy. Doporučuji jejich vyzkoušení, ať si každý udělá svůj vlastní názor.

Datum: 19.01.2012

Vložil: J. Odstrčilík

Adresa: Hulín

Na začátku prosince jsem si zakoupil obuv s biomechanickou aktivní stélkou. Předtím jsme, celá rodina nosili zdravotní obuv z lékárny. Chtěl bych Vás seznámit s našimi pocity a postřehy, které jsme doposud zaznamenali.
Od mladých let (nyní je mi 58 roků) nosím zdravotní ortopedické vložky pro příčně plochou nohu, jak doporučili lékaři. Tlačily do chodidla a zlepšení žádné. Již po krátké době používání biomechanické aktivní stélky v botách jsem začal vnímat určité zlepšení. Vložky jsou jako by „ulité“ pod chodidlo (tlak je rovnoměrně rozložen), otlaky se již nehorší, chodí se mi lehčeji a tím i rychleji. Pokud stojím delší dobu na místě na tvrdé podlaze, tak mě podstatně méně bolí nohy, nežli tomu bylo dříve. Rovněž se zmenšila bolest v bederní části zad.
U babičky (má 95 let) krátce po nošení obuvi s biomechanickou aktivní stélkou jsme zaznamenali, že jí přestaly natékat nohy v oblasti nártů a kotníků. (V důsledku vysokého věku převážně sedí a málo se pohybuje). Také jí přestaly bolet otlaky na chodidlech.

Datum: 19.01.2012

Vložil: Oľga Šnajberková, nar. 1946

Adresa: Nová Dubnica

Som po operácii oboch bedrových kĺbov a odvtedy chodím o barlách. V Hanákových stielkach chodím od leta. Jednak sa mi ľahšie chodí. A čo sa hodne zlepšilo je, že pri chôdzi dolu schodmi sa mi stávalo, že som zakopávala pätami o schody a hrozilo, že spadnem. Teraz sa mi to stane už len zriedkakedy. Často som mávala kŕče v nohách v noci aj cez deň. Častosť výskytu kŕčov sa veľmi zredukovala. Už ich mávam väčšinou cez deň a to tak 1-2x za 2 mesiace. Tým, že kŕče sa objavujú len zriedka, môžem sa konečne aj vyspať.

Datum: 19.01.2012

Vložil: Pergerová Dagmar

Adresa: Přílepy

Biomechanické aktivní stélky používám 2 roky. Dříve mě bolívala hlava, trpěla jsem závratěmi, bolíval mě pravý kyčelní kloub. Nyní je to v pořádku. Také se mi zlepšily krevní testy na štítnou žlázu. Trpívala jsem změnami nálad (zřejmě k vůli špatné funkci štítné žlázy), nyní se cítím dobře, léky na štítnou žlázu již neužívám. Toto také připočítávám botám od pana Hanáka, protože jsem žádné jiné léky ani doplňky nebrala. Protože jsem žákyní terapeutů Beáty a Julia Patakyových a reflexní terapií chodidel se zabývám, je jisté, že boty Hanák ke zlepšení mého zdravotního stavu nemalou měrou přispěly.
Manželovi otékaly kotníky, trpěl bolestmi lýtek. Nyní se stav zlepšil. Pokud nemá biomechanické aktivní stélky v obuvi, opět ho bolí nohy.
Dcera trpěla před rokem migrénami hlavy. Po masáži - Dornově metodě začala nosit boty se stélkami Hanák, krční páteř se srovnala a bolesti zcela ustoupily. Nyní se cítí dobře.
Tchýně má revma a dnu, sama tvrdí, že díky botám se stélkami tolik netrpí bolestí kloubů.


Datum: 02.01.2012

Vložil: Jana Tomanová

Adresa: Pražská 209/89, 418 01 Bílina

I já trpěla nesnesitelnnými bolestmi nártu a paty. Měla jsem pocit, že mi nárt drtí svou vahou auto. Na druhé noze mi bolela pata. Ortoped mi "poradil" zakoupit si ortopedické vložky. Ty jsem mimochodem nosila už roky. Na netu jsem našla nějakou diskuzi o problémech se zborcenou příčnou klenbou a doporučení na stránky pana Hanáka. Objednala jsem si otevřenou obuv a stélky do komerčních bot. Velice mne překvapilo, jak rychle jsem se zbavila bolesti. Kudy chodím, tudy doporučuji a vychvaluji. Nyní mne velice potěšilo, že jsou v nabídce další vzory obuvi. Panu Hanákovi za jeho vynález moc děkuji a přeji mu hodně zdraví a síly do dalších let.

Datum: 01.01.2012

Vložil: Votavová Marie

Adresa: Palackého 319, Holešov

S biomechanickou aktivní stélkou jsem se poprvé seznámila před 3 lety na přednášce pana Hanáka a rozhodla jsem se ji vyzkoušet.
Je mi 50 let a pracuji jako zdravotní sestra v Domově pro seniory již 20let. Tato práce je velmi namáhavá a způsobila mi spoustu zdravotních problémů - propadlé klenby nohou, vybočený palec, křečové žíly, bolesti kyčelních kloubů, ramen a krční páteře. Po dvanáctihodinových směnách, někdy i dvou po sobě, jsem měla těžké a bolestivé dolní končetiny a zvedání imobilních klientů způsobilo bolesti ramen a krční páteře.
Biomechanické aktivní stélky nosím v uzavřené obuvi, v práci a doma nazouváky pana Hanáka a všechny tyto problémy postupně mizely. Srovnal se palec a vytvořila klenba nohou, křečové žíly se zatáhly a kyčle ani ramena už nebolí.
Protože moje nohy už nechtějí v ničem jiném chodit, vyměnila jsem všechny boty i stélky za zdravé. Z práce, procházek a výletů nejsem unavená a zvládnu i spoustu jiných činností.
Zakoupila jsem stélky i boty svým rodičům jako dárek. Tatínkovi (83) let ustoupily bolesti kyčlí a krční páteře. Mamince (70) let se srovnal vbočený palec a vytvořily klenby nohou, srovnaly se paty do osy. Protože těžce pracovala a klenba nohy byla hodně zborcená, trvalo tři měsíce, než pocítila úlevu od bolestí.
Doporučuji biomechanické aktivní stélky celé své rodině, všem známým a také všem, kteří chtějí pro sebe něco udělat a positivně ovlivnit své zdraví a být v pohodě. Děkuji moc panu Hanákovi a přeji mu hodně zdraví a další dobrých nápadů.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>