Datum: 29.12.2011

Vložil: Drahomíra Ctiborková

Adresa: Přílepy č.261-Holešov

Je mi 61let, od 20ti let jsem trpěla velkými bolestmi na pravé noze, zapříčiněné propadnutou klenbou, kde se mi vytvořil hallux. Po doporučení před čtyřmi lety jsem začala chodit nejdříve na biomechanických aktivních stélkách a posléze na botách Hanák.
K mému údivu jsem zjistila, že se během krátkého času mé problémy začaly radikálně řešit. Začaly ustupovat otoky nohou a křečové žíly jsem důsledkem celodenního stání méně cítila a doslova jsem pociťovala příval energie. Díky stélkám zmizel i nepříjemný "syndrom neklidných nohou". Asi po roce se mi ztratil i hallux valgus a nyní je palec na noze zcela rovný. Tento doslova "zázrak" všem s radostí ukazuji.
Moje celá rodina i známí, kteří se obuli do botů Hanák a používají v obuvi biomechanické aktivní stélky, nešetří chválou. Je těžké někoho přesvědčovat o všech výhodách stélek, dokud každého jeho zdravotní problémy nedonutí řešit si je sám, jelikož už jej nebaví vysedávat u lékařů, kde si připadá jako hypochondr, který si neustále jen stěžuje. Tímto chci uvést i případ mého muže, který se k tomuto stavěl velmi skepticky až do té doby, než ho začalo bolet tak koleno, že se již nemohl pohybovat bez bolesti . Po měsíční chůzi v sandálech Hanák náhle zjistil, že ho přestalo koleno bolet a za další dva měsíce, že se mu zmenšila vystouplá křečová žíla. Jak tomu zpočátku nevěřil, nyní kudy chodí, nešetří chválou.
Toto je má osobní zkušenost s obuví a stélkami Hanák. Drahomíra Ctiborková. Tímto také moc děkuji p.Hanákovi a p. Machalové.

Přidat nový příspěvek