Datum: 07.07.2015

Vložil: Jitka Kutišová

Adresa: Praha 10 (Horažďovice)

Dobrý den všem příznivcům a uživatelům obuvi Hanák i těm, kteří dosud váhají s koupí. Přestaňte váhat, lepší boty nikde nenajdete! Je mi 55 let, pár let před padesátkou jsem začala pociťovat, že mi nevyhovují boty nabízené v běžných obchodech, nepomáhala ani obuv z prodejen s ortopedickou obuví. Odbornice mi řekla, že se mi bortí klenba nohou. Radu na zdravé obutí také udělila, ale opět to nebylo nic pro mne. V té době jsem vyslechla přednášku pana Hanáka a zakoupila jsem si na zkoušku letní sandály. Zlepšení problémů se dostavilo citelně již po pár týdnech. Brzy jsem tedy objednala uzavřenou obuv, potom obuv pro sportování, letos i lodičky a sandály pro doma. Připojil se i manžel, už má společenské boty a sandály. Nemůžeme si vynachválit. Navíc jsme udělali vynikající zkušenost i s nákupy po internetu. Individuální potřeby lze konzultovat s velmi ochotnými bratry Hanákovými, kteří dokážou fundovaně poradit. Právě se chystáme na nákup obuvi pro naši maminku (75), těšíme se na její reakci, až zjistí, jak příjemně se jí bude v botách Hanák chodit. Už jsme nakazili i několik přátel, věříme, že boty Hanák budou mít stále víc příznivců. A to jim ze srdce přejeme! Boty Hanák se nedají s ničím srovnat, musíte je vyzkoušet!

Přidat nový příspěvek