Datum: 19.01.2012

Vložil: Juchelková Zdena

Adresa: Břeclav

Jakmile jsem se dozvěděla, že má maminka podstoupit operaci plochonoží, ihned jsem jí vytiskla spoustu informací, diskusí a článků na internetu. Tady se dočetla o vložkách a botech od Hanáka, které lidé vychvalovali a doporučovali a naopak odrazovali od operace, protože mnozí, až na nějaké výjimky, byli na tom daleko hůře než před operací.
Okamžitě si objednala jedny stélky, potom druhé a teď i pantofle, takže celodenní nošení zdravé obuvi. Po třech měsících nošení vložek a měsíci intenzivního celodenního nošení zdravé obuvi už nepociťuje nepříjemné pálení v chodidle a už i dokonce chodí na trochu delší procházky. Dříve chodila krátce a hlavně jezdila všude na kole, protože by delší trasy nezvládla.
Bolest ještě pociťuje, ale menší a snesitelnější. Řekla, že je to o 50 % lepší a operaci, na kterou by měla jít příští týden, zrušila. Je jasné, že je to ještě běh na dlouhé tratě, ale zázrak v podobě Vašich stélek způsobil změnu k lepšímu už za tak krátkou dobu.
Moc Vám děkujeme, že jste, že jsme měli tu šťastnou ruku a na internetu jsme díky velkému ohlasu lidí na Vás doslova narazili.

Proto jsem se rozhodla si Vaše stélky objednat pro sebe a pro manžela a jsem ráda, že můžu udělat něco pro své zdraví.

Moc Vás zdravím a ještě jednou moc děkujeme, protože díky Vám je moje maminka ušetřena bolesti a strachu před a po operaci a nepříjemnému pobytu v nemocnici.

Přeji mnoho spokojených a uzdravených pacientů.

Přidat nový příspěvek