Výrobky zobrazené v katalogu je možné zakoupit nebo objednat u prodejců uvedených v prodejních místech, nebo přímo u výrobce prostřednictvím e-mailu: botyhanak@email.cz, případně telefonicky na čísle 607 531 051.       Můžete nás také navštívit v provozovně ve Snovídkách v pracovní dny od 8,00 do 16,00 hodin.

 

Katalog zboží

 

Upozornění :

Z výroby byl vyřazen původní vzor BALERINA - byl nahrazen vzorem VALENTYNA - novým typem svršku, kde jsou po stranách vloženy pružiny pro správnou funkci biomechanické obuvi. Původní vzor již nelze vyrobit.

Otevřená biomechanická obuv J HANÁK R® pánská, dámská i dětská obsahuje vkládací biomechanickou aktivní stélku Super duo. Obuv je kožená, certifikovaná a klinicky testovaná a splňuje všechny podmínky zdravotní ortopedické obuvi. Vyrábí se v několika barevných provedeních jako nazouvák nebo jako sandále s páskem přes patu.

Vyráběné barvy pro otevřenou obuv a uzavřenou obuv   

Upozorňujeme, že se barvy mohou lišit nastavením vašeho monitoru. Nejsme odpovědni za případné zobrazení barev na vašem monitoru. Váš monitor může zobrazované barvy mírně zkreslovat, berte tuto vzorkovnici jako orientační.

 

Vysvětlivky pojmů

  • pokud je broušená z líce nazývá se "nubuk" (velice jemně zdrsněné až hladká kůže)
  • pokud je broušená z rubu (od masa) nazývá se "velur" (semiš)

 

Katalog zboží

Nebyly nalezeny žádné záznamy.